POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Podzimní výprava na pískovnu

Ahoj, zdravím všechny čtenáře. Rád bych se s vámi podělil o podzimní výpravu na jednu ze svazkových vod kousek od mého bydliště. Na výpravu jsem vyrazil se svým kamarádem Tomášem. Tuto výpravu jsme naplánovali na 5 dní. Po příjezdu jsme se člunama přelodili na cílové místo. V dané části se pod vodou nacházelo spoustu vázek. Přizpůsobil jsem tomu styl lovu a používal jsem proto odpadávací závěsku na závaží, které u mě představovalo po domácku odlitý beton, montáže jsem dělal ze silnějších stužených šňůrek nebo klasických pletených sňůrek. Na kmenový vlasec o průměru 0.35mm jsem navázal ještě šokový vlasec o průměru 0.55mm.

Co se týče krmení, zvolil jsem svoji jistotu Exotic Squid společně se Sweet Salmonem. Krmil jsem pouze zřídka, montáže jsem umisťoval do míst, kde jsem předpokládal, že budou kapři pravidelně projíždět. Už ze začátku výpravy se mi dařilo dělat pravidelné záběry, ale s nimi bohužel přišly i ryby stracené ve vázkách. Naštěstí díky člunu jsem vždy mohl vytáhnou všechen vlasec i s montáží a ve vodě tím pádem nezůstal žádný bordel ani obješený kapr. Celkem se mi povedlo zdolat asi 5 kaprů od 7 do 10 kilogramů, 3 kapry přes 10 kilogramů a největší z nich se blížil k 12-ti kilogramové hranici. O vetší ryby jsem bohužel přišel, ale to k tomu někdy patří, za to jsme si společně s Tomem užili krásných 5 dní v přírodě a naplnili náš čas novými zkušenostmi a zážitky.

 

Za tým LT BAITS Míra Záviš.

 

Odkazy na používané boilies: 

https://www.ltbaits.cz/lt-baits-boilies-sweet-salmon-2/

https://www.ltbaits.cz/lt-baits-boilie-exotic-squid/