POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Lipno II

Po první výpravě na Lipno jsem si řekl, že musím určitě znovu vyrazit. Tentokrát se píše rok 2019 a já společně se svým tátou vyrážíme směr Lipno na kratší 4 denní výpravu. Tentokrát jsme museli zvolit jiné místo než jsem byl já rok předchozí, protože bylo zabrané už od jiných rybářů. Byla to taková „sázka do loterie“ a my ujeli přibližně 10km podél Lipna a pak se rozhodli. Zprvu bylo jasné, že rozhodnutí padlo na světlou stránku a hned první noc se mi povedlo na Exotic Squit ulovit kapra o váze necelých 10kg. Po celou dobu výpravy jsme měli pravidelné zábery od kaprů 60 – 70 cm, což je na Lipně celkem běžné.

Co se týče krmení, vzal jsem si s sebou 20kg boiles a 50 kg řepky a nějaké pelety. Jedno místo jsem krmil do prostoru cca 20 na 20 a montáž jsem vozil 30 metrů od tohoto krmného místa, kde jsem volil Exotic Squit. Druhé místo jsem krmil maximálně 1kg  boiliesu na montáž, kde jsem zvolil Sweet Salmona. Ukázalo se že taktika - větší várka krmení a montáž daleko od  tud a Exotica pod háček, byla tentokrát úspěšnější. A já předposlední noc podebíral kapra lysce přesahující 10kg hranici, ke kterému mi napomohl bez pochyby Exotic Squit. S výpravou jsem byl velice spokojený a s taťkou jsme si to velice užívali. Na Lipně bylo jako vždy krásně a příroda snad ještě úchvatnější než předtím. Za tým LT Baits Míra Záviš.