POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Friendly cup

Shrnutí Friendly Cupu které se odehrálo od 3.7. do 6.7. 2020. Hned ze začátku bych chtěl poděkovat za super organizaci a kuchaři, který se o nás výborně staral. A všem zúčastněným týmům se kterýma se dalo dobře pokecat a podělit se o zážitky a zkušenosti.
Co se týče závodů vylosovali jsme si místo číslo 9,které se nacházelo cca uprostřed.
S tátou jsme od začátku zvolili taktiku "ALL IN", měli jsme povoleno max 20kg krmení. Proto jsme se rozhodli vzít 20kg čistě boilies.Od prvního dne jsme poctivě krmili každý den po cca 7kilech a co nejpřesněji, 2 pruty jsme se snažili obchytávat těsně vedle krmného místa a 2 ještě o něco dál od krmného místa. Přesně podle našich představ se nám první noc ani den nepovedl jediný záběr od kapra z důvodu většího množství krmení, druhá noc přinesla už záběr pravděpodobně od kapra ale bohužel v souboji tentokrát vyhrála ryba ale i to k tomu někdy patří, blížila se třetí noc a slunce začalo pomalinku zacházet a my už byli v očekávání, nervózní a napnutý co nám přinese. Byli jsme připraveni a okolo půl 9 nám přicházel první záběr od kapra vážící 7,80 kg, záběry trvali pravidelně až do 3:30 ráno a přinesli nám kapry o váze 12kg, 12,5kg, 9,70kg. Ráno se povedl ještě jeden okolo 7 až 8 kg. Počítali se dohromady tři nejtěžší kapři. Což u nás představoval součet 34,20kg. Na revíru se celkem moc nenachytalo a proto jsme rádi že se nám taktika vyplatila a my se dokázali umístit na 3. MÍSTO z 11 týmů. Velká gratulace patří našim dalším dvěma týmům za 2. a 4. Místo.

Všem zúčastněným ještě jednou velké díky a další poděkování patří i mému tátovi, který mi byl výborným parťákem a společně představujeme silný tým.

Používali jsme všechny druhy boilies ovšem tentokrát se nejvíce osvědčil druh SWEET SALMON.

https://www.ltbaits.cz/lt-baits-boilies-sweet-salmon-2/

https://www.ltbaits.cz/lt-baits-boilies-sweet-salmon-2/