❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Vltavská kaskáda

Zdravím všechny rybáře, kapraře, nerybáře a příznivce značky LT Baits. Na začátku léta jsme vyrazili s parťákem Tomášem na pěti denní výpravu, která se zaměřila na Vltavskou kaskádu. Ihned po příjezdu k vodě jsme věci naložili do člunů a přejeli „výš“ na protější břeh. Už před výpravou jsem cítil, že je tzv. něco ve vzduchu a já se nemohl dočkat výpravy a motivace udělat maximum pro úspěch výpravy byla velká. Po příjezdu na zvolené místo pro chytání jsme vše rozbalili, postavili a přichystali. Svoji část jsem si dobře prosondoval echolotem a vybral dvě nejvhodnější místa pro umístění montáží. Pruty jsem vyvezl a k nim i zakrmil … karty byly rozdané. Na jeden prut jsem zvolil nový RIVER FRUIT, který jsem občas kombinoval se SPEEDBALLEM a na druhý kombinaci EXOTIC SQUIT se SQUIT PEPPER.

Návazce jsem používal přibližně 30 – 40 cm dlouhé ze ztužené šňůrky s kterou se dá různorodě vymýšlet a pracovat. Nebál jsem se použít i klasickou pletenou šňůrku. Co se týče krmení zvolil jsem – na co chytám tím krmím, pouze k River Fruitu jsem přikrmoval i testovaný Cocteil a pár pelet mimo montáž. Také na tento prut přicházelo více záběrů a povedlo se mi na něj zdolat dva nádherné kapry z toho jeden kouzelný řádkáč, který mě vodil na člunu dobrých 25 minut. Byl to opravdový skvost a doufám, že jsem se s nim nepotkal naposledy a znovu dostanu někdy v budoucnu šanci s ním opět porovnat síly. Na kombinaci Exotic Squit a squit pepper se mi podařil zdolat taky jeden parádní kousek. Na tento prut jsem přikrmoval pouze tyto dva druhy a po pár hrstkách. Celkově mohu říct že tato výprava nebyla nějak o velkém krmení, přibližně půl až kilo boilies na den.

Co se týče celkově výpravy tak musím říct, že jsme si to parádně užili a byla zase kupa srandy. Ryby celkem spolupracovali a výpravu jsme vyhodnotili jako úspěšnou a velice vydařenou, zvlášť na tento daný úsek Vltavské kaskády. Boilies jako vždy fungovalo skvěle a tak jak mělo. Všem přeju krásný chvíle u vody a plno krásných úlovků.

Za firmu a tým LT Baits - Míra Záviš   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení