POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Vltavská kaskáda

Zdravím všechny rybáře, kapraře, nerybáře a příznivce značky LT Baits. Na začátku léta jsme vyrazili s parťákem Tomášem na pěti denní výpravu, která se zaměřila na Vltavskou kaskádu. Ihned po příjezdu k vodě jsme věci naložili do člunů a přejeli „výš“ na protější břeh. Už před výpravou jsem cítil, že je tzv. něco ve vzduchu a já se nemohl dočkat výpravy a motivace udělat maximum pro úspěch výpravy byla velká. Po příjezdu na zvolené místo pro chytání jsme vše rozbalili, postavili a přichystali. Svoji část jsem si dobře prosondoval echolotem a vybral dvě nejvhodnější místa pro umístění montáží. Pruty jsem vyvezl a k nim i zakrmil … karty byly rozdané. Na jeden prut jsem zvolil nový RIVER FRUIT, který jsem občas kombinoval se SPEEDBALLEM a na druhý kombinaci EXOTIC SQUIT se SQUIT PEPPER.

Návazce jsem používal přibližně 30 – 40 cm dlouhé ze ztužené šňůrky s kterou se dá různorodě vymýšlet a pracovat. Nebál jsem se použít i klasickou pletenou šňůrku. Co se týče krmení zvolil jsem – na co chytám tím krmím, pouze k River Fruitu jsem přikrmoval i testovaný Cocteil a pár pelet mimo montáž. Také na tento prut přicházelo více záběrů a povedlo se mi na něj zdolat dva nádherné kapry z toho jeden kouzelný řádkáč, který mě vodil na člunu dobrých 25 minut. Byl to opravdový skvost a doufám, že jsem se s nim nepotkal naposledy a znovu dostanu někdy v budoucnu šanci s ním opět porovnat síly. Na kombinaci Exotic Squit a squit pepper se mi podařil zdolat taky jeden parádní kousek. Na tento prut jsem přikrmoval pouze tyto dva druhy a po pár hrstkách. Celkově mohu říct že tato výprava nebyla nějak o velkém krmení, přibližně půl až kilo boilies na den.

Co se týče celkově výpravy tak musím říct, že jsme si to parádně užili a byla zase kupa srandy. Ryby celkem spolupracovali a výpravu jsme vyhodnotili jako úspěšnou a velice vydařenou, zvlášť na tento daný úsek Vltavské kaskády. Boilies jako vždy fungovalo skvěle a tak jak mělo. Všem přeju krásný chvíle u vody a plno krásných úlovků.

Za firmu a tým LT Baits - Míra Záviš