POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Závody Borabaits carp cup

         Zdravím všechny příznivce značky LT BAITS.
Nedávno jsem vyrazil s kamarádem Petrem na závody Borabaits carp cup, které  se konaly  nedaleko našeho bydliště. Na této vodě jsme se zasvědcovali do tajuplné krásy kaprařiny. Ačkoli vodu dostatečně známe a víme co dokáže, věděli jsme že los místa pro nás bude klíčový. Když Petr šel  losovat místo, myslel jsem že v tu chvíli se mi dostaví  první infarkt. Petr měl vždy na losování fleků docela štěstí, ale tentokrát  ho štěstí  trochu opustilo. Vylosoval nám číslo dvacet dva, které bylo uprostřed pískovny. Když  jsme dorazili na místo tak se nám ani nechtělo mluvit, věděli  jsme, ze když  odtud vytáhnete  bodovanou rybu bude to zázrak, ale řekli jsme si že uděláme  vše pro to, abychom jsme se dostali na bednu. Když  jsme vyrazili na vodu zmapovat si terén, tak jsme našli tři  menší  hrany a jednu docela slušnou. Rozmístili jsme tyčovky a provnadili místa. První zákrm spočíval u společné tyčovky 1,5kg Sweet Salmona a Top 8 mix. Druhou  jsme rozkrmili  cca kilem River fruitu a cocktailu. Toto místo jsem nechal  jeden den v klidu. Každý  jsme pak jedním prutem hledali, ale bohužel bez  odezvy. Až  po dvou dnech nám  přišel první záběr, sice od malého kapříka ale byli jsme za něj rádi. Po cca hodině jsme vytáhli dalšího  nebodovaného, ale vrátilo nám to naději. Téhož dne se dostavil třetí záběr,  ale bohužel se ryba vyřízla. Na noc jsme připravili krmení  a vyvezli montáže. Já jsem vyzkoušel  kombinaci 24mm River fruit s cocktailem, a tím stejným jsem dokrmil cca kilo koulí. 
 
      V jednu ráno se mi rozjel prut, když  jsem ho zvedl cítil jsem, že je to větší ryba. Po cca  třiceti minutách boje jsem poprvé viděl rybu řekl jsem si že teď nemůžu udělat  žádnou blbost. Když  po pár  minutách boje jsem ji navedl do podběráku, tak mi Petr jen řekl ,,Tak to jsou brutální body”.Já jsem rybu ještě  neviděl, ale viděl jsem že přijíždí  rozhodčí  z vážení  u jiného týmu, tak jsem je jen problikl a ozvalo se ,,Tak že by konečně  něco, hned jedeme k vám”. Když rozhodčí dorazili, tak jsem jim řekl ,,Konečně to píplo” ale rybu jsem ještě neviděl. Petr  tedy vzal podběrák  s rybou a dal ji do podložky, v tu chvíli jsem nevěřil vlastním očím  a rozhodčí  také ne, v podložce se objevil kapr  o váze  17,86 kg kterému zachutnal  River fruit v kombinaci s Cocktailem. Tato ryba nejen že nás hodila na krásné  páté místo, ale zároveň to byla nejtěžší  ryba závodu a můj nový osobák ze svazové  vody. Páté místo  i nejtěžší  rybu závodu jsme si udrželi až  do konce. 
Děkujeme našemu šéfkuchaři za skvěle připravené  koule. 
Za tým LT BAITS  Marcel a Petr