POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Malá řeka 3

Zdravím všechny příznivce značky LT.BAITS. Mé  jméno je Marcel Slabý a rád bych vás provedl mou krátkou vycházkou na malou řeku .
Nedávno jsem vyrazil na pár hodin k vodě, kde jsem se před  čtrnácti lety učil chytat ryby. Dříve jsme tam chodili s tátou, skoro každý víkend, moc se nám tam nedařilo, čas od času to vzal nějaký ten Cejn, nebo Plotice. Ale nikdy jsme tam nechytli kapra, myslel jsem si že v té  řece snad ani kapr nežije. Ale i bez kapra jsem si tu rybařinu strašně  moc užíval, byli to krásné  začátky. Ale už dost nostalgie. Vyrazil jsem na to samé místo které  se za tu dobu strašně změnilo ale i tak to místo má pořád své krásné  kouzlo. Den před vycházkou jsem si byl projít místo s kamarádem Mírou, při průzkumu místa jsme použili nahazovací echolot Deeper. Po důkladném prozkoumání dna jsem si vybral dvě lovné místa. První jsem si prokrmil jedním a půl kilem River Fruit, druhé místo  jsem prokrmil cca dvěma  kilama Cocktailu. 
Hned po práci jsem se zabalil, a vyrazil k vodě, na jeden prut jsem použil  Speed Ball, a na druhý prut  jsem použil Cocktail, ke každému  prutů jsem prokrmil cca čtyři hrsti. Když  už byli konečně pruty ve vodě začal jsem si dělat  novou montáž, když jsem montáž  dokončil  tak jsem uvažoval o tom že přehodil prut ,kde jsem měl Speed Ball, když už jsem se chystal na přehození prutu tak přišla  brutální jízda. Ryba okamžitě najela do proudu kde mi dávala na jevo svou sílu, když  po cca 10 minutách  se mi ji podařilo dostat mimo proud tak jsem nepočítal s tím že ten pravý boj teprve začíná.  Jezdila pořád na okraji protějšího břehu které  je zarostlé rákosím, a křovím, uplynulo dalších patnáct  minut souboje, který už jsem pomalu začínal vyhrávat, když jsem rybu poprvé viděl nevěřil jsem vlastním očím, byla tam ryba kterou jsem si před  těmi čtrnácti lety nedokázal ani představit. Tento krásný kapr  měl  rovných 12kg a 96cm. Kaprovy zachutnala rychlorozpustná kulička Speed Ball v kombinaci s River Fuitem.  
Děkuji našemu šéfkuchaři za skvělé připravené bobule a mé přítelkyni Páje za skvěle  vydařenou  vycházku.
 
Za team L.T.BAITS Marcel