❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Vydřený kapr a splněný cíl

Letos jsem si vyhlédl jednu svazovou pískovnu s velkou obsádkou malých kaprů. Strávil jsem zde 4 krátké vycházky s výsledkem ryb do 50 cm, než jsem si splnil svůj cíl.
Většina rybářů a kolemjdoucích mi tvrdili, že zde nejsou velké ryby. Ovšem já jsem si myslel něco jiného a dal jsem si cíl ulovit hezčí rybu než je násaďáka. V sobotu odpoledne jsem se vrátil z výletu a měl jsem cca 3 hodiny na lov. Neváhal jsem a vyrazil k pískovně. Bylo zde hodně rybářů, ale to mě neodradilo. Bez předkrmení jsem nahodil oba pruty jen s PVA a pár kuliček k tomu. 
No cca po hodině jsem dostal jízdu na pop-up Speed Mix, ale ryba souboj vyhrála. Řekl bych, že se jednalo právě o hezčí rybu.
Všiml jsem si, že u padlého stromu je veliký pohyb ryb a tak jsem tam nahodil panáčka Top8mix a Speed Mix. Zhruba 30 min před odjezdem dostávám razantní jízdu a po podebrání ryby byl cíl splněn a já se mohl radovat z krásného šupináče. Kolemjdoucí děti mi pomohly s nafocením a kapr putoval zpět do vody.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení