POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Vydřený kapr a splněný cíl

Letos jsem si vyhlédl jednu svazovou pískovnu s velkou obsádkou malých kaprů. Strávil jsem zde 4 krátké vycházky s výsledkem ryb do 50 cm, než jsem si splnil svůj cíl.
Většina rybářů a kolemjdoucích mi tvrdili, že zde nejsou velké ryby. Ovšem já jsem si myslel něco jiného a dal jsem si cíl ulovit hezčí rybu než je násaďáka. V sobotu odpoledne jsem se vrátil z výletu a měl jsem cca 3 hodiny na lov. Neváhal jsem a vyrazil k pískovně. Bylo zde hodně rybářů, ale to mě neodradilo. Bez předkrmení jsem nahodil oba pruty jen s PVA a pár kuliček k tomu. 
No cca po hodině jsem dostal jízdu na pop-up Speed Mix, ale ryba souboj vyhrála. Řekl bych, že se jednalo právě o hezčí rybu.
Všiml jsem si, že u padlého stromu je veliký pohyb ryb a tak jsem tam nahodil panáčka Top8mix a Speed Mix. Zhruba 30 min před odjezdem dostávám razantní jízdu a po podebrání ryby byl cíl splněn a já se mohl radovat z krásného šupináče. Kolemjdoucí děti mi pomohly s nafocením a kapr putoval zpět do vody.