❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Moje první závody

 

Zdravím všechny příznivce LT. O víkendu jsem se společně s Pavlem Strnadem zúčastnil svých prvních závodů. 

Závod byl z odhozu, trval pouze 48hodin a byl na 4největší budované ryby. 
Díky práci jsem se k vodě dostal až v pátek večer- (7hodin po startu závodu). Pavel tedy musel vylosovat a závod začít sám. Naštěstí pro nás ryba na celé vodě nebyla aktivní a do mého příjezdu se ryba nechytla, což mě trošku uklidňovalo. Co mě ale znejistilo byl fakt že se může spombovat pouze do 18:30 a stmívá se. Rozhodl jsem se tedy pro aktivní rybolov  celou noc pouze s PVA a častým přehazováním.  
Ve 20:00 těsně po setmění jsem vyslal i já své hůlky  konečně do hry a čekali jsme co se bude dít.   S místem jsme vůbec nebyli spokojení ale chtěli  jsme z něj vytěžit maximum.
  Ve 21:00 Pavlovi na jeho krmák najelo hejno ryb a během chvíle docílí 4 záběrů. ( 2trofejni cejni a 2 kapři) bohužel pro nás hned prvního a zároveň našeho největší kapra  Pavel vyříznul ve vázce.  Druhého už naštěstí proměnil v naše první body do tabulky.  
 I když jsme se přes zákaz spombování snažili rybu na místě udržet častým kobrovaním top 8mičky  nepodařilo se nám to a a Pavlovi pruty už mlčeli.. 
Moje strategie častého přehazování se vyplatila a do rána se mi podařilo vyšťourat 2 bodované kapry. Byli jsme tedy po první noci se 3mi rybami 7,8 a 10kg na první místě. To nás nakoplo a od rána jsme spombovali a makali jak to jde. Věděli jsme že přes den přijde max náhodná ryba a bude to hlavně o noci a tak jsme vše vyladili k dokonalosti a čekali na tmu.  Bohužel ryba už se k nám do sektoru nevrátila a hlásiče celou noc mlčeli. Až ráno při rozednění Pavel vyndal jednoho náhodného 7kg lysečka.  Měli jsme tedy 4tou rybu a zaplnili tabulku nicméně to nestačilo a my se propadli na celkové 4te místo z 16ti týmů.
Z našeho pohledu ale velká spokojenost, protože z místa které jsme vylosovali to bereme jako velký úspěch. Produkty LT baits mě znovu přesvědčili že chytaj kdekoli a kdykoli.!    Michal ,,Mišák" Urban
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení