POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Moje první závody

 

Zdravím všechny příznivce LT. O víkendu jsem se společně s Pavlem Strnadem zúčastnil svých prvních závodů. 

Závod byl z odhozu, trval pouze 48hodin a byl na 4největší budované ryby. 
Díky práci jsem se k vodě dostal až v pátek večer- (7hodin po startu závodu). Pavel tedy musel vylosovat a závod začít sám. Naštěstí pro nás ryba na celé vodě nebyla aktivní a do mého příjezdu se ryba nechytla, což mě trošku uklidňovalo. Co mě ale znejistilo byl fakt že se může spombovat pouze do 18:30 a stmívá se. Rozhodl jsem se tedy pro aktivní rybolov  celou noc pouze s PVA a častým přehazováním.  
Ve 20:00 těsně po setmění jsem vyslal i já své hůlky  konečně do hry a čekali jsme co se bude dít.   S místem jsme vůbec nebyli spokojení ale chtěli  jsme z něj vytěžit maximum.
  Ve 21:00 Pavlovi na jeho krmák najelo hejno ryb a během chvíle docílí 4 záběrů. ( 2trofejni cejni a 2 kapři) bohužel pro nás hned prvního a zároveň našeho největší kapra  Pavel vyříznul ve vázce.  Druhého už naštěstí proměnil v naše první body do tabulky.  
 I když jsme se přes zákaz spombování snažili rybu na místě udržet častým kobrovaním top 8mičky  nepodařilo se nám to a a Pavlovi pruty už mlčeli.. 
Moje strategie častého přehazování se vyplatila a do rána se mi podařilo vyšťourat 2 bodované kapry. Byli jsme tedy po první noci se 3mi rybami 7,8 a 10kg na první místě. To nás nakoplo a od rána jsme spombovali a makali jak to jde. Věděli jsme že přes den přijde max náhodná ryba a bude to hlavně o noci a tak jsme vše vyladili k dokonalosti a čekali na tmu.  Bohužel ryba už se k nám do sektoru nevrátila a hlásiče celou noc mlčeli. Až ráno při rozednění Pavel vyndal jednoho náhodného 7kg lysečka.  Měli jsme tedy 4tou rybu a zaplnili tabulku nicméně to nestačilo a my se propadli na celkové 4te místo z 16ti týmů.
Z našeho pohledu ale velká spokojenost, protože z místa které jsme vylosovali to bereme jako velký úspěch. Produkty LT baits mě znovu přesvědčili že chytaj kdekoli a kdykoli.!    Michal ,,Mišák" Urban