POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Zpátky na Vltavské kaskádě

Po minulé velmi úspěšné květnové výpravě na Vltavské kaskádě, jsme se s kamarády rozhodli vyrazit znovu na místo činu. Jen jsme zvolili místo zhruba o 200 metrů níže po proudu.

Měli jsme na lov 4 dny. Minule mi zde skvěle jezdil Squid Pepper, takže jeden prut měl nástrahu jasnou, ale druhým prutem jsem chtěl zkoušet panáčka a tak jsem jo tam nabil a čekal. První noc byla plná očekávání, záběr jsem dostal, ale po záseku byla ryba hned pryč, nevím kde se stala chyba. 

Přes den, bylo velké horko a ryby byly ve sloupci. Tak jsem se rozhodl na levý prut dát zig-rig s pop up Mystery Mango. Asi po 2 hodinách se to rozjelo a povedl se kapřík okolo 50 cm. Ukázalo se to jako dobrá volba a na noc jsem opět dal panáčka. Okolo půl dvanácté dostávám padák na panáčka v kombinaci plovky Red Worm a novinky SSK. A na podložce skončil hezký šupík s váhou lehce přes 6 kg. Zbylé dva dny jsem už záběr bohužel neudělal. I tak to někdy bývá, ale taková je kaprařina a v nedohlednu se sem vrátím a zkusím své štěstí znovu.

Za tým LT Baits

David Novák

Odkazy: https://www.ltbaits.cz/lt-baits-boilie-squid-pepper/

              https://www.ltbaits.cz/lt-bait-pop-up-boilies-red-worm-40g/

              https://www.ltbaits.cz/lt-baits-pop-up-boilies-mystery-mango-40g/