❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Rychlá akce

Zdravím všechny čtenáře,
Chci se s Vámi podělit o mojí výpravu, na kterou jsem měl pouze 20 hodin.
Jednalo se o rybník nedaleko mého bydliště, který jsem doposud ještě nepokusil. Teď se naskytla možnost na rychlou nočku, tak jsem neváhal a vyrazil. Zvolili jsme s parťákem metodu odhozu, kvůli úspoře času a věcí.
Po příjezdu se ryby ukazovali a tak nezbývalo než nahodit. Nahodili jsme okolo 5 hodiny odpolední. Na jeden prut šel jak jinak než Squid Pepper s pop up Big Pepper a na druhý prut koule Top 8 Mix s peletkami v PVA stejné příchutě a k tomu par raket partiklu s method mixem.
První ryba a zároveň nový osobák se podařila parťákovi okolo půlnoci.
Já jsem však nezaostal a ráno okolo osmé hodiny se povedl šupík na Top 8 Mix o váze 10 kilo. Říkám paráda a doufal jsem v ještě nějakého kapříka. Tak jsem nahodil tu samou kouli, hodil dva spomby a čekal. Druhý záběr na sebe nenechal dlouho čekat a i přes větve, které vysely nad vodou a silon šel přes ně, jsem zdolal kapra o váze 9,5 kg. Pak už se do odjezdu nic nepovedlo. Top 8 Mix ukázal svou sílu na aktivnější chytání a s peletkami to tvoří super atraktivní zbraň.
Každopádně po delších nezdarech, jsem si napravil skóre a už se těším na další výpravu.
Za tým LT Baits 
Novák David

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení