POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Rychlá akce

Zdravím všechny čtenáře,
Chci se s Vámi podělit o mojí výpravu, na kterou jsem měl pouze 20 hodin.
Jednalo se o rybník nedaleko mého bydliště, který jsem doposud ještě nepokusil. Teď se naskytla možnost na rychlou nočku, tak jsem neváhal a vyrazil. Zvolili jsme s parťákem metodu odhozu, kvůli úspoře času a věcí.
Po příjezdu se ryby ukazovali a tak nezbývalo než nahodit. Nahodili jsme okolo 5 hodiny odpolední. Na jeden prut šel jak jinak než Squid Pepper s pop up Big Pepper a na druhý prut koule Top 8 Mix s peletkami v PVA stejné příchutě a k tomu par raket partiklu s method mixem.
První ryba a zároveň nový osobák se podařila parťákovi okolo půlnoci.
Já jsem však nezaostal a ráno okolo osmé hodiny se povedl šupík na Top 8 Mix o váze 10 kilo. Říkám paráda a doufal jsem v ještě nějakého kapříka. Tak jsem nahodil tu samou kouli, hodil dva spomby a čekal. Druhý záběr na sebe nenechal dlouho čekat a i přes větve, které vysely nad vodou a silon šel přes ně, jsem zdolal kapra o váze 9,5 kg. Pak už se do odjezdu nic nepovedlo. Top 8 Mix ukázal svou sílu na aktivnější chytání a s peletkami to tvoří super atraktivní zbraň.
Každopádně po delších nezdarech, jsem si napravil skóre a už se těším na další výpravu.
Za tým LT Baits 
Novák David