POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Přelomová výprava!

Zdravím rybáře, rybářky či nerybáře. Opět se hlásím po několika měsících od vody, od poslední výpravy na svazovou vodu, kde se mi povedl úžasný kapr s váhou 18,5 kg, Když mi tato výprava skončila, doufal jsem, že se v blízké době shledám ještě s větší rybou, než byla tato. Ale zmýlil jsem se. Poslední věčer této výpravy jsem stahoval pruty s tím, že se sem ještě vrátím znovu pozdravit tohoto mohykána.. Poté následovalo učení se na přijímačky a k vodě jsem se 3 týdny nedostal. Když jsem si konečně oddychl, že jsem přijímačky úspěšně udělal, nezbývalo nic jiného, než oprášit pruty, navázat nové návazce, připravit boilies a vyrazit k vodě.
Prvních pár výprav jsem pouze jezdil přez den, jelikož byla v noci celkem zima.
Když jsem první výpravu končil tím, že jsem měl jeden záběr za celý den, měl jsem pocit, že musím mojí zastaralou taktiku trochu změnit. Pozměnil jsem návazce a šel to zkusit znovu. Bohužel jsem také večer balil pruty s jedním záběrem.
To jsem si řekl, že je něco špatně.
Když se oteplilo, začal jsem jezdit k vodě na noc, což mi nepřineslo moc ovoce. Podcenil jsem počasí a trochu jsem i přistydl, ale to se u vody občas stává.
Po 8 výpravách jsem měl na kontu pouze několik záběrů a pár menších kapříků okolo 3 kiligramů. Říkal jsem si, že je to velmi býdné.
Jak čas utíkal, tak se blížila další výprava na 5 dnů. Měl jsem tušení, že se něco změní. Bohužel den před odjezdem, jsme museli změnit pískovnu, kvůli nedostatku lovných míst.
Když nastal odjezd, byl jsem plný očekávání.. Přijeli jsme na místo, rozbalili pruty, zavezly a nezbývalo nic jiného než čekat.
Po třech dnech strávených u vody jsem se rozhodl úplně změnit taktiku. Převozil jsem pruty do mělčejších partií pískovny a doufal, že se něco v noci rozjede.
V půl jedenácté večer se konečně rozezněla cívka u navijáku a začal ječet pípák. Zasekl jsem a začala zdolávačka na 250 m. Na člun jsem nešel , protože okolo bylo moc vlasců a hrozilo smotani.
Když jsem kapra úspěšně zdolal, ozářilo mě štěstí. Kapr vážil hezkých 18 kilogramů.
Sice to nebyl kapr, patřící k největším na té pískovně, ale i tak mi udělal velikou radost po 8 výpravách plných neštěstí.
Zabral z jedné mělčiny u ostrova na kuličku Sweet Salmon s popkou citrus-brusinka od značky LT Baits.
Po této výpravě jsem dostal zase naději.
Přeji hodně zážitků u vody s kuličkami LT Baits a at´ to pípá. S pozdravem Filip.

20190726_215747-1024x768