❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Překvapení z řeky

Ahoj všem rybářům a příznivcům naší rybářské rodiny.
Po menších nezdarech na mé domovské řece, jsem se s mou přítelkyní a parťákem vydal na čtyřdenní výpravu na řeku Vltavu. Počasí mělo být velmi proměnlivé a to se mi jevilo jako to pravé.
Zkoušel jsem poprvé kouli Squid Pepper. Prostě ta koule se mi hrozně líbila a tak jsem ji tam na levý prut doleji po proudu dal a poté přikrmil jen hrstkou boilie stejné příchutě. První večer byl plný očekávání, ale bohužel signalizátory zůstaly potichu. Druhý den jsem měl strategii pořád stejnou, po celodenním pařáku se o půl osmé večerní ozval pravý prut kde byl samozřejmě Squid Pepper. Byl to padák a po kontaktu jsem si říkal, že by to mohla být hezká ryba. Ihned jsme šli s parťákem do člunu a po zhruba 15 minutovém souboji jsme podebrali krásného zdravého šupíka s čistou váhou 8,5 kg. Byl jsem nadšený. Následovalo rychlé focení pro vzpomínku a putoval zpět do vody. Do půlnoci se už nic nedělo. 
Ráno po čtvrté hodině jsem vyvezl pruty a na pravém prutu, byl opět nastražen Squid Pepper. A o půl šesté dostávám další padák. Po kontaktu ryba hned jela do vázky u břehu. Parťák hned vzal člun a my jeli za rybou neznámé velikosti. 
Ryba nakonec sama vyjela na volnou vodu a já si mohl užít nádhernou ranní zdolávačku z lodě. Ovšem tato ryba nám dala zabrat a žádný metr jsem nedostal zadarmo. Zhruba po půl hodině se ryba dostala na hladinu a já nevěřil svým očím. Už jsem se jen modlil, aby skončila v podběráku. Povedlo se a my jsme měli na podložce ohromného šupináče. Po zvážení a odečtení saku nám váha ukázala neskutečnou váhu 21,5 kg. Bylo to neuvěřitelné a můj nový osobák byl na světě. Takový pocit bych přál opravdu každému. Kapra jsem si opět zdokumentoval a poté jsme si všichni společně užili pouštění toho říčního mohykána. Těžko říci kdo z toho zdolávání byl více v šoku, jestli já nebo kapr. Každopádně na tuto rybu nikdy nezapomenu a to jsou ty chvíle, proč se vyplatí k té vodě jezdit. Squid Pepper ukázal svou sílu a na tuto kuličku budu vsázet i dále.
 
Za tým LT Baits - David Novák
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení