POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Francouzská premiéra

Zdravím všechny LT -čkáře.

 
Na začátku září, jsem se vydal s kamarádem Filipem na 14 denní (premiérovou) výpravu do Francie. 
Nečekali jsme žádnou hitparádu, ale makali jsme na 110%. Podmínky nám stěžovali všude přítomné řasy, ale nakonec se nám povedlo najít pěkná, čistá místa a bylo vymalováno????
Během této výpravy jsem vsázel na mou oblíbenou "labskou" montáž a to Continental č4. s rovnátkem a bročkem na 25lb šňůrce to vše od Carp 'R' Us . Na jejich produkty jsem se vždy mohl spolehnout. Pod háčky jsem nasadil opět mou oblíbenou labskou nástrah a to Salmon LT 2×24mm a Salmon s 15mm popku Big Pepper vše obalené do pasty. Krmení bylo jednoduché, pár koulí a dvě lopatky tygřáku. 
Za 14 dní lovu se mě a parťakovi podařilo zdolat spousty krásných Francouzských kaprů v čele s kapry přesahující onu magickou hranici a třešničkou na dortu byla ryba 26+ ????‍♂️????‍♂️????
Tímto bych chtěl poděkovat firmě LT Baits za super koule ????
 
Michal "mišak" Urban