POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Dvě rychlé nočky

Čau Ahoj, 

V rozmezí dvou týdnů, jsem se vydal na dvě nočky. Obě výpravy byly na svazovou pískovnu. Na lov jsem měl v obou případech zhruba 24 hodin. Takže bylo potřeba volit atraktivní chytání. Jako první jsem si našel hrany ve vzdálenostech cca 60 metrů od břehu. Bylo potřeba se hlavně vyvarovat vázkám, protože těch je tu hodně. 

Při první noční vycházce, byly ryb hodně aktivní a záběry chodily pravidelně. Povedlo se mi ven dostat 6 ryb. Bohužel jedna hezká mi zajela do vázky a vyvlíkla se z háčku. Ovšem radost mi přinesl krásný zakřivený lysec, který se také snažil zajet do vázky, ale souboj jsem vyhrál. Poté chodila sorta šupíků okolo 6-7 kil. Výprava se povedla.

Ovšem druhá nočka, nebyla na záběry tak bohatá. Hlásili úplněk a tak jsem doufal v hezkou rybu. Ten den jsem udělal ve škole státnice, takže jsem jel na ryby s parádní náladou. Nahodil jsem zhruba kolem třetí hodiny odpolední a doufal v brzký záběr. Ten bohužel nepřišel. Tak jsem zvolil jiná místa ve vodě, nové hrany a čekal, co bude. Se setměním a pří nádherném úplňku, jsem dostal první jízdu v podobě menšího šupináče. Dalo mi to impuls a já makal dál. Okolo jedenácté hodiny jsem dostal razantní jízdu. Ryba vymetala větvě, vázky, keře nad vodou. Bylo jasné, že to nebude násaďák. Tak jsem se snažil jí nepovolit a nakonec jsem souboj vyhrál a na podložce mi skončil krásný šupináč.

Obě výpravy jsem si parádně užil a už se těším na další. Na obou výpravách dominovala sestava ¨na panáčka¨ a to v podobě SSK + Red worm a A3 + Fine Pineapple. 

Za tým LT, David.

IG: carp_yakuza

FB: carp_yakuza

 

https://www.ltbaits.cz/lt-bait-pop-up-boilies-fine-pineapple-40g/

https://www.ltbaits.cz/lt-bait-pop-up-boilies-red-worm-40g/

https://www.ltbaits.cz/ssk-sausage-krill/