POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

Dosavadní můj největší lysec

Jedna z posledních ryb, které se mi podařilo ulovit než jsem odložil kaprové pruty do kouta. Tahle akce mi bude dlouho ležet v hlavě..
K vodě jsem přijížděl už za šera, postavil zázemí a pruty vyvážel kolem 11té hodiny večer. Jen co jsem položil druhou montáž, začal silný déšť který trval až do svítání. Byl úplněk a já cítil že dnes jsem tu správně. Za celou noc jsem nezamhouřil oko, ležel jsem v otevřeném brolku, kouřil jednu flétnu za druhou, pozoroval pruty a užíval si bubnující déšť. Bylo to totiž po dlouhé době kdy jsem na lov měl více jak 12hodin a tak jsem si maximálně užíval pocit že hned ráno nemusím nic balit a mohu se v klidu věnovat lovu.
Pamatuji si to jako včera. Začalo pomalu svítat  a v momentě kdy přestal déšť dostávám pomalou táhlou jízdu, která už dopředu naznačovala velkou rybu. Vyskočil jsem z lehátka, rozběhl se k prutu a světe div se, zem byla rozblácena z celovečerního deště, uklouzlo mi to a přisednul jsem si mojí operovanou ruku. Skočil jsem do člunu a zažil jeden z nejtvrdších soubojů s kaprem vůbec u kterého jsem se po celou dobu svíjel bolestí ze zmíněné ruky. Po zhruba 20ti minutách souboje jsem kapra doslova vyručkoval ze spadlého stromu a s pomocí všech svatých kapra podebral.
Při dokumentování jsem musel zkousnout všechny zuby abych kapra vůbec nafotil.
Je to můj doposud největší zdolaný lysec z českých svazových vod s proporcemi 102cm a 23,20kg.
 
Tímto chci poděkovat Lukáš Trnka LTbaits a jeho LT Baits za podporu která se mi dostává. Od doby kdy jsme si plácli, je plnění mých vizí a cílů mnohem snažší.