POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗

1. místo, otec a syn

????1. MÍSTO ????
▶️ 2. Ročník Vlkovská 100! ???? ????
Prestižní a velice zajímavý závod, který se odehrává na naší srdcové svazové vodě????????Nebudu se asi tajit tím, že je to závod který jsme si přáli opravdu moc vyhrát a věnovali jsme mu velice moc energie a poctivě se připravovali !! ???? Vylosovali jsme si místo číslo 13. ???? Bylo zapotřebí zvolit patřičnou taktiku dle okolností, to se nám s tátou povedlo a dokázali jsme si udělat menší náskok a ten do konce závodu navyšovat a snažit se ho udržet!????
To se nám povedlo! ???????? Do poslední chvíle ale nebylo nic jasné a kdo zná jak to na závodech někdy chodí.. stačí chvíle a je vše jinak! Naštěstí nad námi svatý Petr s vodníkem stáli a my si tak vezeme domů asi náš zatím největší úspěch v závodní Éře ✊✊???? Všechno by jsme ale nedokázali bez pomoci boilies z dílny LT Baits, které opět šlapalo na jedničku a byl na něj od začátku veliký spoleh a jak je vidět, kaprům prostě šmakuje!???????????? Používali jsme hlavně TOP 8 MIX a SQUID PEPPER, ale z části nám k úspěchu dopomohla i připravovaná novinka SSK.
Chtěl bych všem slušným účastníkům závodu poděkovat za účast, dále Petr Poláček za uspořádání těchto závodů a vlastně všem co nám drželi palce a mysleli na nás! ????
Dále gratulace i ostatním týmům z LT Baits za
krásné celkové 3. Místo a 1. Místo sektoru B. ????????
Už asi jenom dodat .. ⬇️
Je to doma!!!✊????????????????????