POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗
5 hodnocení

LT Baits Rozpustné Boilies Sweet CooL 20mm - 170g

Boilies Sweet Cool funguje i ve vodě pod 4°C, kam bylo prvotně určeno. Nicméně při testování společně se 4° Cool ukázalo obrovskou sílu i na závodní dráze. Je to tedy ideální boilies do studené vody a na krátké vycházky nebo závody. Obsah krabičky je 200 g. Upozorňujeme na opatrnou manipulaci z důvodu velkého obsahu chilli. Vůně je sladkého rázu a rybám opravdu velice chutná v jakémkoliv období.

Skladem
Kód: LT-SWEETCOOL
Značka: LT Baits
139 Kč 124,11 Kč bez DPH
Kategorie: Rozpustné Boilies
Hmotnost: 0.17 kg

Složení: Anglické esence s rybím podkladem a Butiric acid, sladidlo NHDC, rozpustný rybí protein, játra sypká i tekutá, chilli (hooodně chilli , neochutnávejte!), Robin Red originál, ptačí zob a další....

Ideální obdobíSweet Cool byl stvořen prioritně pro LEDOVOU vodu, nicméně ukázal svou sílu i v teplém letním období a to jak na závodech, tak i při krátkých vycházkách. 

Rozpustnost: Rychle rozpustné boilies. Ve vodě okolo 4°C vydrží cca 8 hodin s okamžitým nástupem. Čím je boilies menší, tím je tvrdší! Často se nám podařilo přelstít rybu právě na omletou 10-12 mm kuličku, která ač pracuje, je v jádru stále tvrdá. V letním období pak vydrží okolo 2 hodin, samozřejmě v závislosti na aktivitě bíle ryby.

Krmení: Sweet Cool je určen pouze "pod háček", ale doporučujeme navléci 2 půlky na pva nit a popřípadě předkrmit a následně dokrmovat trvanlivým boilies Top 8 Mix. Boilies se nedipuje ani neobaluje.

Dno: Je úplně jedno zda chytáte na bahně či na písku. 

Lokalita: Lze ho použít opravdu kdekoliv a kdykoliv. Jen při použití na řece je třeba myslet na proudění, které rychleji omílá kuličku. 

Rybí obsádka: Se Sweet Coolem lze chytit jakoukoliv velikost kapra a to jak malé kapříky, tak i opravdové obříky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: