POZOR 12-20.3.2024 odstávka z důvodu rozšiřování prostor. Děkujeme za pochopení , zboží bude expedováno 21.3.2024...........................................................................................................................................................................................................................❗❗❗❗ DOPRAVA NAD 1000kč po ČR ZDARMA ⚡⚡⚡ PLUS DALŠÍ MNOŽSTEVNÍ A VĚRNOSTNÍ SLEVY ❗❗❗
11 hodnocení

LT Baits Rozpustné Boilies 4°Cool 20mm - 170g

Boilies 4°Cool jak již název napovídá, funguje i ve vodě pod 4°C, kam bylo prvotně určeno. Nicméně při testování společně se Sweet Cool ukázalo obrovskou sílu i na závodní dráze. Je to tedy ideální boilies do studené vody a na rychlé vycházky, nebo závody. Upozorňujeme na opatrnou manipulaci z důvodu velkého obsahu chilli!  Vůně je Velice nevábná, ovšem to platí pouze pro lidi.

Skladem
Kód: LT-4COOL
Značka: LT Baits
139 Kč 124,11 Kč bez DPH
Kategorie: Rozpustné Boilies
Hmotnost: 0.17 kg

Složení: Anglické esence s rybím podkladem a Butiric acid plus sladidlo NHDC, rozpustný rybí protein, mořský krill, směs ořechů, játra sypká i tekutá , chilli, Robin Red originál, ptačí zob a další....

Ideální období4° Cool byl stvořen prioritně pro LEDOVOU vodu, nicméně ukázal svou sílu i v teplém letním období a to jak na závodech, tak i při krátkých vycházkách.

Rozpustnost:  Rychle rozpustné boilies. Ve vodě okolo 4°C vydrží cca 8 hodin s okamžitým nástupem! Čím je boilies menší, tím je tvrdší. Často se nám podařilo přelstít rybu právě na omletou 10-12 mm kuličku, která stále pracuje. V letním období pak vydrží okolo 2 hodin, samozřejmě v závislosti na aktivitě bíle ryby.

Krmení: Co se krmení týká, samotný 4° Cool je určen pouze "pod háček". Je osvědčené navléci 2 půlky na pva nit, předkrmit a následně dokrmovat trvanlivým boiliem například Top 8 Mix. Boilies se nedipuje ani neobaluje!

Dno: Je úplně jedno zda chytáte na bahně či na písku. 

Lokalita:  4° Cool lze použít opravdu kdekoliv a kdykoliv! Jen při použití na řece, je třeba zohlednit proudění, při němž se boilie rychleji omílá.

Rybí obsádka: S  Coolem lze chytit jakoukoliv velikost kapra a to jak malé kapříky, tak i opravdové MOHYKÁNY!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: