Neohodnoceno

RidgeMonkey: Powerbanka Vault C-Smart 77850mAh Šedá + GorillaBox 480 ZDARMA!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: RM119_AKCE
Značka: RIDGEMONKEY
6 999 Kč
Kategorie: Powerbanky
Položka byla vyprodána…
Po obrovském úspěchu mnoha cenami oceněné powerbanky RidgeMonkey Vault Dual Voltage Powerpack,přišla společnost RidgeMonkey s novým produktem Vault C-Smart, který nastavuje ještě vyšší možnosti pro přenosné zdroje napájení! Navržený tak, aby vyhovoval současným i starším zařízením, Vault C-Smart umožňuje současně používat všechny čtyři výstupní porty a je jedním z prvních přenosných zdrojů napájení, který je vybavený technologií USB-C.

S hlavními světovými výrobci jako jsou Apple, Samsung, Google a Microsoft, které již široce využívají konektor USB-C, už nehovoříme o novém vývoji, ale stanovujeme nový standard! Vaul C-Smart je také vybavený technologií USB Power Delivery (také známá jako USB PD), což je nabíjecí protokol, který je nabízený exkluzivně pro USB-C a značně zvyšuje rychlost a bezpečnost nabíjení smartphonů, tabletů a notebooků, které jsou vybaveny rozhraním USB PD. S nabíjecí energií až 45W dokáže nová powerbanka RidgeMonkey Vault-C-Smart nabíjet vaše USB zařízení s podporou PD až 9x rychleji, než standradní USB nabíječka 5W. Díky velmi silnému síťovému nabíjecímu adaptéru USB-C PD plně nabijete vaši powerbanku RidgeMonkey Vault-C Smart během několika hodin, což je ideální zejména pro krátké výlety mimo domov.

Kombinace portu USB-C PD s dvojitými porty 5V 3A USB-A a cigaretovým výstupem 12V DC tvoří z nových powerbank RidgeMonkey nejlépe vybavený přenosný zdroj energie na trhu. Dostatečně kompaktní, aby se vešel do kapsy kabátu, dostatečně silný, aby vám mnohokrát nabil váš smartphone a dostatečně výkonný, aby nabil váš plně vybitý notebook za pouhé dvě hodiny.

Specifikace :
• Rozměry: 230mm x 130mm x 44mm
• Hmotnost: 1495g
• Kapacita: 24Ah @ 12v / 77,850mAh @ 3.7v
• iPhone X / Galaxy S8 přibližný počet nabití: 19–21
• iPhone 8 / Galaxy A3 přibližný počet nabití: 29–31

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: